Аукціони в Україні

За останні роки Аукціони отримали широкий розвиток і в Україні. І тепер, можливість на ряду зі світовими аукціонами вибирати для торгівлі ще й місцеві Аукціони України. Це, без спірно, тільки збільшує можливості для продавців. І звичайно, цим потрібно скористатися. Це дуже зручно, як для початківців, так і для тих, хто бажає розширити свій бізнес. Отже, особливо привабливо для тих, хто не має можливості торгувати на популярних світових аукціонах через незнання мови.

Таких аукціонів в Україні з’явилася не мала кількість. Особливо їх кількість стала різко збільшуватися після закриття aukro.ua. і тепер, питання вибору правильного аукціону стало складніше ніж будь-коли. Але ми вам радимо аукціон Україна на сайті uaplatform.com.ua. Бо це зручна і безпечна платформа.

ТРОХИ ПРО ІСТОРІЮ

Раніше, ще до появи aukro.ua, був один лідируючий аукціон Украины-auction.ua, який був заснований 2003 році. І всі торгували на ньому, оскільки, всі інші Аукціони, значно йому поступалися. Потім в 2007 році з’явився aukro.ua і став стрімко розвиватися. В результаті, всі стали торгувати на цих двох аукціонах, не особливо звертаючи увагу на інші торгові майданчики. Однак, через кілька років в 2010 році два найбільші Аукціони України Aukro.ua і Auction.ua вирішили об’єднатися в одну на платформі аукціону Aukro.ua. і природно, в підсумку, всі стали торгувати на цьому аукціоні. Це навіть стало зручніше, оскільки, більшість продавців виставляло однакові товари на двох майданчиках і відповідно доводилося вести подвійну роботу.

І так тривало досить довго, поки зовсім недавно Aukro.ua раптом викупила група EVO.company і потім його закрила. В результаті, головною причиною закриття цієї, найпопулярнішою торгового майданчика стали називати переклад продавців і покупців на більш сучасні, і технічно більш досконалі сайти. Ми не будемо вдаватися в подробиці і з’ясовувати так це чи не так, а будемо виходити з того, що і займемося питанням вибору нового майданчика для торгівлі. Як ми вже писали вище, кількість таких майданчиків різко зросла і зробити правильний вибір стало досить таки складно. Тому, щоб допомогти вам у виборі такого майданчика, спеціально склали каталог»торгові майданчики та Аукціони України».

У цьому каталозі присутні три головні показники, за якими можливо швидко відібрати потрібні торгові майданчики та Аукціони України. А потім, почати їх більш докладне вивчення.